JADRANKA TRGOVINA d o.o.

Postanite dio uspješnog tima

Ovaj posao nije javno dostupan (Interna upotreba). Samo osobe s izravnim linkom mogu se prijaviti..

Opis radnog mjesta:

  •     Briga o kvaliteti usluge i podizanju nivoa usluge održavanja
  •     Organiziranje, delegiranje, motivacija, kontrola i nadzor
  •     Organizacija i plan rada održavanja
  •     Briga o troškovima i racionalnom radu održavanja
  •     Izrada izvještaja i vođenje poslovnih evidencija održavanja
  •     Neposredno organizira i kontrolira rad kompresorske stanice
  •     Prikuplja i obrađuje ponude od dobavljača za provođenje preventivnih i servisnih zahvata na postrojenjima i opremi
  •     Obavlja i ostale poslove po nalogu direktoru poduzeća

Uvjeti:

  •     Zdravstveno sposoban – radno mjesto s posebnim uvjetima rada
  •     Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo u poslovima tehničke struke minimalno 3 godine
  •     Poznavanje rada na računalu

Stručna sprema:

  •     SSS i VŠS: elektrotehnika, strojarstvo
  •     Vozačka dozvola: B

Vještine:

  •     Odgovoran i profesionalan pristup poslu

Što nudimo:

  •     Mogućnost stalnog zaposlenja
  •     Stimulativna plaća
  •     Posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  •     Osiguran smještaj i jedan obrok bez naknade
  •     Osigurana radna odjeća i obuća
  •     Uključivanje u program nagrađivanja
  •     Interne edukacije i usavršavanje

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj