JADRANKA TRGOVINA d o.o.

Postanite dio uspješnog tima

Opis posla:
- posluživanje, savjetovanje kupca, prodaja robe, naplaćivanje
- zaprimanje, izlaganje robe, isticanje cijena i kontrola rokova
- pripremanje robe za povrat, sniženje, akciju
- održavanje urednosti i čistoće opreme i objekta
- obavljanje drugih poslova po nalogu poslovođe i zamjenika poslovođe

Uvjeti:
-stručna sprema: SSS ili KV
- strani jezici: poznavanje barem jednog stranog jezika
- radno iskustvo: jedna godina
- informatička pismenost

Vještine:
- organizacijske i komunikacijske vještine
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo kupaca
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- sklonost timskom radu

Što nudimo:
- posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- smještaj i jedan obrok bez naknade
- osigurana je radna odjeća i obuća
- terenski dodatak na plaću za rad u marketima u kampovima (Baldarin, Slatina i Bijar) i
   manjim mjestima Osor i Nerezine
- naknada troškova izrade sanitarne knjižice i troškova specijalističkog pregleda
- dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad
- mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg
   odmora
- naknada troškova prijevoza za povratak u mjesto prebivališta
- pravo na prigodnu nagradu zaposleni u 6.,7. i 8.,mjesecu u iznos od 100 EUR po mjesecu

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj