JADRANKA TRGOVINA d o.o.

Postanite dio uspješnog tima

Opis radnog mjesta:
dostava robe kupcima prema dnevnom rasporedu ili prema nalogu nadređene osobe
- sudjelovanje u ukrcaju i iskrcaju robe
- popunjavanje i ovjera putnog i radnog lista
- izrada zapisnika o lomu ili manju robe
- briga o tehničkoj ispravnosti vozila
- obavljanje ostalih poslova po nalogu voditelja logistike

Uvjeti:
zdravstveno sposoban - radno mjesto s posebnim uvjetima rada
odgovoran i profesionalan pristup poslu
- radno  iskustvo: poželjno radno iskustvo u skladišnom poslovanju (1-2 godine)

Stručna sprema:
- SSS ili KV vozač
- vozačka dozvola : B

Vještina:
- odgovoran i profesionalan pristup poslu

Što nudimo:
posao u inovativnom i poticajnom okruženju
- smještaj i jedan obrok bez naknade
- osigurana je radna odjeća i obuća
-dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, povremeni noćni rad
- mogućnost produženja Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i dane godišnjeg odmora
- naknada troškova prijevoza za povratak u mjesto prebivališta
- pravo na prigodnu nagradu zaposleni u 6, 7 i 8.mjesecu u iznosu od 100 EUR po mjesecu
- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
- edukacija i mogućnost napredovanja

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj